Imprezy w 2015 roku

Wszyscy doskonale wiemy, że nie ma niczego lepszego dla przedsiębiorstwa niż zgrany zespół, który się zna i lubi. A jak sprawić, aby zespół stał się zgrany? Sposobów jest wiele, jednym z nich jest organizowanie imprez, na których można miło spędzić czas i zintegrować się ze współpracownikami.

W ostatnich latach ogromną popularnością, jeżeli chodzi o imprezy firmowe cieszy się paintball. Wysiłek fizyczny połączony z rywalizacją gwarantuje, że grupa będzie się świetnie bawiła, co w przyszłości zaowocuje efektami w pracy.

Równie dobrym miejscem, na spotkania z pracownikami są kręgielnie czy kluby z bilardem. Nie trzeba umieć grać, aby się doskonale bawić, wprost przeciwnie! Im bardziej grać się nie potrafi tym więcej przy tym śmiechu i zabawy.

Bardzo często imprezy firmowe nie są jednodniowe i nic w tym dziwnego, przecież zależy nam na maksymalnej integracji zespołu. Kilkudniowe – np. weekendowe – wyjazdy to rewelacyjny sposób na to, aby pracownicy poczuli się zespołem. Zwłaszcza wyjazd połączony np. ze szkołą przetrwania. Ludzie, którzy poczują, że mogą na siebie liczyć z takich warunkach, będą też pewni tego, że tak samo będzie w pracy.

Oczywiście, takie wyjazdy są kosztowne dla firm, dlatego też w okresie wiosenno-letnim pracodawcy chętniej organizują grille czy ogniska, które równie dobrze integrują ich pracowników. Wszyscy lubimy zapach pieczonych na ogniu kiełbasek i śpiewy przy ognisku, dlatego też ten typ spotkań z pracownikami ma wielu zwolenników.

O tym, że spotkania z pracownikami są niezwykle istotne nie trzeba nikogo przekonywać. Znacznie lepiej pracują osoby, które się po prostu lubią i wiedzą, że mogą na siebie liczyć. A to oczywiście jest dla firmy niezwykle korzystne.